CZF Chomutov s.r.o.
Spořická 5414
430 01 Chomutov
tel: 725 734 933
e-mail: info@czfchomutov.cz

Logo CZF
CHRÁNĚNÉ PRACOVIŠTĚ – zaměstnavatel osob se zdravotním postižením

Vyberte si ze široké nabídky našich reklamních a dárkových předmětů, které se hodí pro každou příležitost. Od firemních kalendářů přes reklamní propisky a hrnečky až po značkové luxusní dárky. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout v našem online katalogu, po kliknutí na zvolenou sekci. Do široké nabídky patří například kalendáře, diáře, PF karty, psací potřeby, kancelářské potřeby, tašky a cestovní potřeby, deštníky, hrnky a kuchyňské potřeby, kosmetické a hygienické potřeby vybavení pro sport a outdoor, přívěsky, textil.

Označení firemními logy, motivy (výšivky, nášivky, sublimační tisk, transfer, nažehlovací fólie), samolepky:

 • VÝŠIVKA
  Výšivkou lze vytvořit logo jakkoliv barevné a vyšít jej na téměř jakýkoliv textil od triček, mikin, čepic, bund, montérek až po ručníky. V první řadě se vytvoří vyšívací program, který se po zaplacení stává majetkem zákazníka a lze ho použít opakovaně. Jednotlivé barvy výšivek lze libovolně měnit. Možná velikost výšivky závisí na požadovaném textilu a velikosti rámu.

 • NÁŠIVKY
  V případě, že není z materiálových důvodů možné použít výšivku, nabízíme možnost vytvoření nášivky, kterou je možné umístit na textil našitím v naší šicí dílně. V případě poškození oděvu je poté možné nášivku odpárat a znovu použít.

 • SUBLIMAČNÍ TISK
  Sublimační tisk má vysoké rozlišení a používá se k potisku syntetických tkanin z vysokým obsahem polyesteru. Logo se digitálně natiskne na speciální papír, který je za použití vysoké teploty a tlaku zalisován do struktury bílé textilie, kterou tak obarví. Díky tomuto transferu barvy do struktury textilie je potisk nejen kvalitní, ale zároveň odolný vůči otěru a praní. Používá se především pro výrobu nášivek, které je možné nechat našít na požadovaný textil v naší šicí dílně, či označení výstražných vest či dresů.

 • TRANSFER
  Motiv loga je u použití této technologie vytištěn sítotiskem a přenesen pomocí speciálního lisu za velké teploty a tlaku na daný předmět. Vzhledem k prvotní investici do síta je tato technologie vhodná především pro větší množství tisků. Tento způsob potisku je cenově nejvýhodnější, jediným omezením je možnost potiskem pouze jednou barvou.

 • NAŽEHLOVACÍ FÓLIE
  Tato technologie umožňuje tisk log jakýchkoliv barevných kombinací a tvarů, včetně fotografií. Motiv je pomocí speciálního papíru přenesen a speciálním lisem za velké teploty a tlaku transferován na daný předmět.

 • SAMOLEPKY
  Pokud nelze předmět označit jiným způsobem či upřednostňujete-li tuto metodu, lze ve vysokém rozlišení a přesném ořezu pořídit samolepu libovolného tvaru a barevné kombinace.

S technologií označování textilu máme mnoho zkušeností, proto se na nás neváhejte obrátit. Naši odborníci Vám rádi poradí s výběrem technologie, která je pro daný předmět vhodná a jaké barvy lze použít.

Kontaktujte nás:

Mgr. Lenka Křenová
Reklamní oddělení
tel.: 601 595 020
reklama@czfchomutov.cz